Můžete se přihlásit anebo si založit konto

Maloobchod/Restaurace

Maloobchod/Restaurace
Ke své činnosti vyžaduje modul Skladová evidence.

Cena bez DPH3 498,00 CZK

Cena s DPH 4 232,58 CZK

lic
Maloobchod

Jednotlivé klientské stanice je možné využívat jako maloobchodní pokladny s on-line napojením na modul skladového hospodářství. Modul Maloobchod umožňuje detailní nastavení oprávnění pro každého prodavače. Eviduje grandtotaly (čistý, hrubý, záporný). Umožňuje provádět uzávěrky (denní, měsíční, roční), evidovat práci jednotlivých prodavačů, podporuje používání platebních karet,... Slevy či přirážky lze zadávat na vybrané položky nebo na celý paragon. Pracuje i s námi dodávanými doplňky počítačů: zákaznický displej, zásuvka na peníze, tiskárna paragonů, snímač čárového kódu. Má vyřešenu problematiku EET.

Restaurace

Vychází z maloobchodního prodeje. Umožňuje mít např. otevřeno současně více účtů, slučovat nebo rozdělovat jednotlivé účty, provádět tisk objednávek jídel na zvláštní tiskárně v kuchyni apod.
Má vyřešenu problematiku EET.

Modul Maloobchod/Restaurace vyžaduje také Skladovou evidenci, která je pro činnost nezbytná. Výše uvedená cena je za modul Maloobchod/Restaurace. Skladová evidence je nabízena samostatně, za cenu 2.998,- bez DPH.

© 2018 MRP-Informatics, spol. s r.o.| MRP na Slovensku